Szamba Betonowe Rybnik

Przykładowe pytania:

Proszę o ofertę na dostawę i montaż szamba betonowego o pojemności 4 m3. Miejsce montażu – Rybnik.

Czy są szamba 3 komorowe??

Odpowiedź na pytanie:

Witam,
Posiadamy zbiorniki trzykomorowe ale dopiero od pojemności 10m3.

Cena zbiornika jednokomorowego o pojemności 4m3 i wymiarach 200cm x 240cm x 110cm (dł. X szer. X wys.) razem z transportem i montażem we wcześniej przygotowanym wykopie (+ 50cm na każdy wymiar) przez inwestora wynosi –1800zł netto. Zbiornik wykonany jest z betonu B25W8, a zbrojenie z prętów Ø8mm.

Kompletny zestaw zawiera w sobie kominek (50cm wysokości), właz betonowy i otwór Ø160mm wraz z uszczelką na krótszej ścianie. Otrzymują państwo komplet dokumentów:

· atest PZH,

· aprobata ITB,

· certyfikat ISO,

· deklarację zgodności,

· pisemną gwarancję na 5 lat.

Dodatkowo można u nas zamówić:

· Dodatkowy otwór, kominek = 50zł,

· Instalację do szybkozłączki wewnątrz zbiornika = 150zł,

· Szybkozłączka = 200zł,

· Sygnalizator zapełnienia szamba = 200zł,

· Właz żeliwny = 150zł – 200zł,

· Wzmocnioną płytę najazdową do 5ton = 100zł,

· Wzmocnioną płytę najazdową do 12,5tony = 500zł.

Cena zawiera w sobie koszt zbiornika z transportem i montażem. Po stronie inwestora stoi wykonanie wykopu i umożliwienie dojazdu dla pojazdu ciężarowego. Koszt pracy dźwigu HDS nie jest wliczony, także jeśli dojazd jest nie możliwy, bądź wykop nie jest gotowy, zbiornik jest zostawiany w miejscu wskazanym przez inwestora. Zalecamy wykonanie głębszego wykopu o 10-15cm i wyrównanie dna piaskiem. Przykład wykonania wykopu można zobaczyć na rysunku poglądowym.

Montaż polega na wstawieniu zbiornika do wykopu, przyklejenie górnej pokrywy, kominka i nałożenie włazu. Aby montaż został przeprowadzony Inwestor powinien udostępnić podjazd naszego samochodu pod wykop na odległość umożliwiającą wstawienie zbiornika przez nasz dźwig.

Dzień przed przyjazdem potwierdzamy godzinę transportu montażu, zastrzegamy sobie prawo do opóźnień do 4 godzin w razie ewentualnych przeszkód na drogach.

Czas realizacji zlecenia około 10 dni od momentu przyjęcia zamówienia.

Pozdrawiam,

Dodaj komentarz