Szamba Betonowe Lublin

Przykładowe pytanie:

Jakie szambo potrzebne na 4 osobową rodzinkę? I czy macie transporty?  Tutaj do zemborzyc pod Lublin dowiaza państwo w jakiej cenie?

Pozostaje do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Odpowiedź na zadane pytanie

Na 4osobową rodzinę ludzie najczęściej biorą 10m3 i starcza im to przy średnim zużyciu wody na jakieś 1-1,5 miesiąca. Więc zaproponuję 8 lub 10m3.
Witam,

Całkowity koszt betonowego, monolitycznego szamba o pojemności 8m3 jednokomorowego(o wym. 240x300x150wysokie), wraz z transportem i montażem w gotowym już wykopie wynosi 2250zł, zaś analogicznie zbiornik o poj. 10m3 jednokomorowy(o wym. 240x300x185wysoki), kosztowałby 2600zł. Zbiorniki te, posiadają również tzw. gotowe szczelne przejście, więc odchodzi konieczność wykuwania w szambie otworu pod rurę kanalizacyjną. Wspomniane szczelne przejście o średnicy fi=160, znajduje się na krótszej ścianie, po środku jej, jakieś 2-3 cm od górnej krawędzi zbiornika.

W komplecie każdego zbiornika znajdują się:

a) Pokrywa wierzchnia na wytrzymałość 50cm nasypu ziemi,
b) Kominek betonowy na pokrywę 50/50 cm,
c) Właz betonowy.
d) Montaż wspomnianych elementów, który polega na przyklejeniu ich do szamba na klej mrozo i wodo odporny. Wcześniej oczywiście, wstawiamy HDSem zbiornik do wykopu. Klient w tej cenie otrzymuje również dokumenty do odbioru technicznego, m.in. 5letnią pisemną gwarancję na zbiornik i pokrywę, certyfikat PZH oraz atest ITB.

Ewentualne dodatki: – pokrywa najazdowa na samochody do 5 ton – 350zł
– właz żeliwny – 150zł
– dodatkowy kominek – 100zł
– montaż tzw. „szybkozłączki” – około 500-700zł
– czujnik zapełnienia z instrukcją obsługi i 3letnią gwarancją – 200zł.

Realizacja inwestycji, to 3-7 dni od momentu złożenia zamówienia. Oczywiście z kilkudniowym wyprzedzeniem, dzwonimy do klienta z informacją o planowanym konkretnym dniu i godzinie montażu. A także z informacją, jaki dokładnie wykop ma sporządzić koparka.

Dodaj komentarz