Szamba Betonowe Chorzów

Przykładowo zadane pytanie:

Dzień dobry,

Proszę o ofertę na zakup i dostawę do Chorzowa szamba betonowego monolitycznego jednokomorowego o poj. 8-10m3.

Proszę o podanie warunków finansowych zakupu, dostępności towaru i informację o udzielanej gwarancji.

Przykład odpowiedzi na pytanie:

Witam,

Całkowity koszt betonowego, monolitycznego szamba o pojemności 8m3 jednokomorowego(o wym. 240x300x150cm wysokie), wraz z transportem i montażem w gotowym już wykopie wynosi 2500zł netto, analogicznie zbiornik o poj. 9m3 jednokomorowy(o wym. 240x300x160cm wysoki), kosztowałby 2700zł netto, zaś analogicznie zbiornik o poj. 10m3 jednokomorowy(o wym. 240x300x185cm wysoki), kosztowałby 2900zł netto. Zbiorniki te, posiadają również tzw. gotowe szczelne przejście, więc odchodzi konieczność wykuwania w szambie otworu pod rurę kanalizacyjną. Wspomniane szczelne przejście o średnicy fi=160, znajduje się na krótszej ścianie, po środku jej, jakieś 2-3 cm od górnej krawędzi zbiornika.

W komplecie każdego zbiornika znajdują się:

a) Pokrywa wierzchnia na wytrzymałość 50cm nasypu ziemi,
b) Kominek betonowy na pokrywę h=50cm/fi=50cm,
c) Właz betonowy.
d) Montaż wspomnianych elementów, który polega na przyklejeniu ich do szamba na klej mrozo i wodo odporny. Wcześniej oczywiście, wstawiamy HDSem zbiornik do wykopu. Klient w tej cenie otrzymuje również dokumenty do odbioru technicznego, m.in. 5letnią pisemną gwarancję na zbiornik i pokrywę, certyfikat PZH oraz atest ITB.

Ewentualne dodatki:
– pokrywa wzmocniona-najazdowa na samochody do 5 ton i na równoczesny zwiększony nasyp ziemi – 200zł
– właz żeliwny – 150zł
– dodatkowy kominek – 50zł
– montaż tzw. „szybkozłączki” – około 500-700zł
– czujnik zapełnienia z instrukcją obsługi i 3letnią gwarancją – 200zł.

Realizacja inwestycji, to 3-10 dni od momentu złożenia zamówienia. Oczywiście z kilkudniowym wyprzedzeniem, dzwonimy do klienta z informacją o planowanym konkretnym dniu i godzinie montażu. Jeżeli zamówi się u nas zbiornik z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem, to można wybrać sobie konkretny, pasujący dzień. Podajemy również, jaki dokładnie dołek ma sporządzić koparka, ponieważ my wykopów nie wykonujemy. Natomiast całkowite zasypanie zbiornika, najlepiej wykonać po upływie 2-3 dni od montażu, aż stwardnieją górne łączenia klejowe.

Płatność to gotówka, lub przelew, jednak nie później niż w dniu wykonania montażu, za okazaniem kierowcy bądź do nas na meila, potwierdzenia wykonania przelewu.

Musimy mieć zapewniony podjazd autem pod wykop, najlepiej tyłem na około 2-4m od krawędzi dołka do krawędzi auta. Dno wykopu powinno zawierać równą podsypkę piaskową na około 10cm grubości. Jeżeli nie z naszej winy nie możemy wstawić zbiornika do wykopu, to zestawiamy zbiornik we wskazanym przez klienta miejscu i pobieramy całość ustalonej kwoty. Maksymalnie możemy poczekać do godziny czasu.

Zamówienia telefonicznie: 501-502-374 Dawid

Dodaj komentarz